Тендер на розробку та проведення серії тренінгів

Міжнародний фонд «Відродження» продовжив терміни Тендеру на розробку та проведення серії тренінгів в рамках проекту МФВ «Експертна підтримка Надзвичайної програми для відновлення України: План соціального менеджменту та План залучення зацікавлених сторін».

Міжнародний фонд «Відродження» продовжив терміни Тендеру на розробку та проведення серії тренінгів в рамках проекту МФВ «Експертна підтримка Надзвичайної програми для відновлення України: План соціального менеджменту  та План залучення зацікавлених сторін».

Загальною метою проекту є покращення якості та практик менеджменту проектів, прийняття рішень органами влади, місцевими виконавцями та активістами через підвищення рівня та якості менеджменту проектів, моніторингу та оцінки, комунікацій, покращення координації, створення кращих практик, менеджменту конфліктів та спроможності як самих цільових громад, громадянського суспільства  так і органів влади на місцях. Головне завдання проекту  – це  розробка навчального плану та  проведення навчання у регіонах, де реалізується проекти, які будуть сприяти пілотному впровадженню Плану соціального менеджменту (ПСМ) та Плану залучення зацікавлених сторін (ПЗЗС) у цільових громадах.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: продовжено до  04 квітня 2016 року, 17.00

Оголошення результатів тендеру:  до 11 квітня 2016 року

Додаткова інформація

Контакти: Юлія Велла-Стасів, vella-stasiv@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: