Тендер на проведення засідання робочої групи

Програмна ініціатива Права людини і правосуддя Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на проведення засідання робочої групи з розробки Регламенту функціонування системи безоплатної правової допомоги.

Програмна ініціатива Права людини та правосуддя Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на проведення засідання робочої групи з розробки Регламенту функціонування системи безоплатної правової допомоги.

Пропозиції слід подати до 17:00 25 листопада на електронні адреси halchenko@irf.kiev.ua, lakish@irf.kiev.ua. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити «Тендер на проведення засідання робочої групи».

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адреси halchenko@irf.kiev.ua, lakish@irf.kiev.ua.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:

· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;

· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 26 листопада.

Контакти:

Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя»
Ольга Гальченко, halchenko@irf.kiev.ua
Ярина Лакіш  lakish@irf.kiev.ua
044 482 03 63,
067 2989864

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: