Тендер на проведення семінарів для працівників кременчуцького Центру муніципальних послуг

ГО “Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку” оголошує тендер на проведення трьох одноденних навчальних семінарів для 80 працівників міськвиконкому міста Кременчук (Полтавська область), присвячених роботі Центру муніципальних послуг

ГО “Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку” (АСМБР) оголошує тендер на проведення трьох одноденних навчальних семінарів для 80 працівників міськвиконкому міста Кременчук (Полтавська область), присвячених роботі Центру муніципальних послуг (ЦМП). Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Орієнтовні теми семінарів:
– створення й організація діяльності ЦМП;
– формування ефективної системи взаємодії працівників ЦМП із замовниками адмінпослуг;
– удосконалення психологічних навичок працівників ЦМП для ефективного спілкування з замовниками адмінпослуг;
– забезпечення функціонування системи інформаційного забезпечення;
– максимальне спрощення технології надання адміністративних послуг.

Пропозиції слід надсилати до 10:00 17 вересня на адресу АСМБР: вул. Генерала Жадова, 12, Кременчук, або на електронну адресу info@apibd.com.

Контакти:
ГО “Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку”
(0536) 791 602
(0536) 791 603
(з 9:00 до 12:00)

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: