Тендер на проведення реструктуризації та редизайну Інтернет-ресурсу Правовий простір

Міжнародний Фонд “Відродження” (МФВ) за програмою “Верховенство права” оголошує тендер на проведення реструктуризації та редизайну Інтернет-ресурсу Правовий простір.

Умови тендерної пропозиції:
–    провести попередній аналіз сайту та у співпраці з консультантами МФВ розробити технічне завдання на оновлення інтернет-ресурсу “Правовий простір”.
–    змінити/доповнити структуру ресурсу (розширення можливостей он-лайн консультацій, доповнення підрозділів ресурсу).
–    імплементувати в межах ресурсу Інформаційну базу “Ведення обліку й реєстрації відвідувачів Центрів правової інформації та консультацій”, згідно вимог та рекомендацій консультантів МФВ.
–    Надати можливість перегляду доповнення та редагування інформації в інформаційної базі зареєстрованим користувачам (можлива розділена система зареєстрованих користувачів).
–    створення додаткового сервісу в межах даного веб-ресурсу, що матиме можливості для спілкування між обмеженим колом користувачів, розміщення інформаційних матеріалів  та внутрішньої документації (форум).
–    зробити ре дизайн сайту;
–    перенести діючий ресурсу  з хостингу серверу порталу civicua.org на хостинг  одного з провідних Інтернет провайдерів;
–    розробити систему захисту ресурсу від неавторизованого доступу (авторизований доступ користувачів, з наданням можливостей обмеженого доступу до ресурсу незареєстрованим користувачам), використання RSS каналів.

Просимо надіслати тендерну пропозицію з розрахунком вартості зазначених послуг, а також термінів виконання робіт до 14 жовтня 2010 року асистенту програми “Верховенство права” Мар‘яні Мазур на адресу mazur@irf.kiev.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: