Тендер на проведення аудиту впровадження ініціативи аналітичних центрів

Мета тендеру – відбір незалежного аудитора для проведення аудиту впровадження Ініціативи в 2014 році.

Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер «Закупівля послуг з аудиту впровадження ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні в 2014 році»

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні реалізують Ініціативу з розвитку аналітичних центрів України.

Метою Ініціативи є покращення якості та практик прийняття рішень органами влади через підвищення ролі, прозорості та рівня довіри до аналітичних центрів. Зміна ролі аналітичних центрів у процесі прийняття державного рішення можлива через зміцнення їхнього інституційного потенціалу, створення кращих практик діяльності аналітичних центрів, координації фінансових та інформаційних ресурсів донорів, які підтримують діяльність аналітичних центрів в Україні.

Головними завданнями Ініціативи є: підвищення ролі, «видимості» та рівня довіри до аналітичних центрів в процесі прийняття державних рішень та підтримка створення інституційно стабільних аналітичних центрів, здатних продукувати якісні дослідження та рекомендації, які в свою чергу користуються попитом серед ключових стейкхолдерів.

Мета тендеру – відбір незалежного аудитора для проведення аудиту впровадження Ініціативи в 2014 році.

Детальна інформація

Останній термін подання тендерних пропозицій – 28 січня 2015 року.

Оголошення результатів тендеру – 30 січня 2015 року.

Контакти: Софія Голота, менеджер Програмної ініціативи «Демократична практика», (044) 461 9500, golota@irf.kiev.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: