Тендер на організацію поїздки експертів у Брюссель у травні 2017 р.

У рамках Проекту Європейська програмна ініціатива МФВ оголошує тендер на організацію поїздки українських експертів-членів Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС до м. Брюссель (Бельгія) для участі у черговому щорічному засіданні Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, яке відбудеться 18 травня 2017 р.

Європейська програмна ініціатива Міжнародного Фонду «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства» (далі – Проект)

У рамках Проекту Європейська програмна ініціатива МФВ оголошує тендер на організацію поїздки українських експертів-членів Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС до м. Брюссель (Бельгія) для участі у черговому щорічному засіданні  Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, яке відбудеться 18 травня 2017 р.

До участі у тендері запрошуються організації, що надають послуги з організації заходів, подорожей, конференц-сервіси.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає такому технічному завданню:
– забезпечення логістики під час поїздки групи експертів з 15 осіб до м. Брюссель у період між 17-19 травня 2017 року (придбання квитків, бронювання  готелю, оформлення віз, забезпечення добових витрат).

Для участі у тендері слід подати такі документи:
 – тендерна пропозиція за поданою вище формою
 – інформація про учасника тендеру

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою у гривнях.

Пропозиції слід подати до 12:00 18 квітня 2017 року на електронну адресу romanova@irf.ua  У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на тендер”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу romanova@irf.ua

Більше інформації за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: