Тендер на організацію партнерської зустрічі представників НУО

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію партнерської зустрічі представників неурядових організацій у межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення”. Пропозиції слід подати до 14:00 11 липня

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію партнерської зустрічі представників неурядових організацій у межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення”.

Пропозиції слід подати до 14:00 11 липня на електронну адресу rol@irf.kiev.ua або факсом на номер (044) 486 76 29. У рядку “Тема” електронного повідомлення слід зазначити “Пропозиція на тендер від 6 липня 2012 року. Організація заходу”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на електронні адреси zhmurko@irf.kiev.ua та halchenko@irf.kiev.ua до 12:00 10 липня. Будь-які запити стосовно тендеру мають містити дату його оголошення – 6 липня 2012 року.

Для подання пропозиції потрібні такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Ціни слід зазначати у форматі “все включено”. Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

Покупець залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця. Переговори триватимуть 10-11 липня. Переможця тендеру буде визначено 12 липня.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості та гарантії належного виконання.

“Верховенство права”
Ольга Жмурко, zhmurko@irf.kiev.ua
Ольга Гальченко, halchenko@irf.kiev.ua
rol@irf.kiev.ua
(044) 486 76 29

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: