Тендер на організацію орієнтаційної зустрічі

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію орієнтаційної зустрічі для партнерів програми в межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення”

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію орієнтаційної зустрічі для партнерів програми в межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення”.

До участі в тендері запрошують організації, що надають конференц-послуги – бронювання готелю (бази відпочинку), трансфер від місця прибуття учасників до місця поселення й назад, організація проживання учасників, харчування, компенсація транспортних витрат учасникам, оренда конференц-зали й обладнання для проведення заходів.

Пропозиції слід подати до 10:00 9 листопада на електронні адреси halchenko@irf.kiev.ua та zhmurko@irf.kiev.ua або факсом на номер (044) 486 76 29 (для програми “Верховенство права”).

У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на тендер від 5 листопада 2012 року”.

Усі питання та/або роз’яснення, які стосуються тендеру, слід надсилати в письмовій формі на адреси halchenko@irf.kiev.ua та zhmurko@irf.kiev.ua до 12:00 8 листопада. Будь-які запити стосовно тендеру мають містити дату його оголошення – 5 листопада 2012 року.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для подання пропозиції потрібні такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 12 листопада 2012 року.

Контакти:
“Верховенство права”
Ольга Жмурко, zhmurko@irf.kiev.ua
Ольга Гальченко, halchenko@irf.kiev.ua
(044) 482 03 63

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: