Тендер на організацію навчального візиту для партнерів програми “Рома України”

Програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер від 27 червня 2013 року на організацію навчального візиту партнерів програми до Закарпаття (Ужгород і Мукачеве) 25-27 липня 2013 року

Програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер від 27 червня 2013 року на організацію навчального візиту партнерів програми до Закарпаття (Ужгород і Мукачеве) 25-27 липня 2013 року.

До участі в тендері запрошують організації, що надають конференц-послуги, зокрема забезпечать трансфер групи учасників із Залізничного вокзалу Ужгорода до місця поселення, проживання, харчування, пересування по Ужгороду й Мукачевому, відшкодують їм транспортні витрати.

Пропозиції слід подати до 12:00 2 липня на електронну адресу romaniuk@irf.kiev.ua (Анастасія Романюк, асистент програми “Рома України”). У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на тендер від 27 червня 2013 року”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу zhmurko@irf.kiev.ua до 16:00 1 липня. Будь-які запити стосовно цього тендеру мають містити дату його оголошення – 27 червня 2013 року.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для подання пропозиції необхідні такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 3 липня 2013 року.

Представники програми зв‘яжуться з переможцем конкурсу. Програма не надає письмових чи усних роз‘яснень щодо причин відхилення тендерних пропозицій.

Контакти:
“Рома України”
Анастасія Романюк
(044) 461 95 00
romaniuk@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: