Тендер на організацію навчального візиту для партнерів програми “Рома України”

До участі в тендері запрошують організації, що надають конференц-послуги, зокрема організують трансфер – оформлення залізничних квитків для групи учасників із Києва (Центральний залізничний вокзал) до Санкт-Петербурга й назад до Києва. Пропозиції слід подати до 12:00 10 червня 2013 року

Програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер від 5 червня на організацію навчального візиту партнерів програми до Санкт-Петербурга (30 червня – 5 липня 2013 року).

До участі в тендері запрошують організації, що надають конференц-послуги, зокрема організують трансфер – оформлення залізничних квитків для групи учасників із Києва (Центральний залізничний вокзал) до Санкт-Петербурга й назад до Києва.

Пропозиції слід подати до 12:00 10 червня 2013 року на електронну адресу romaniuk@irf.kiev.ua. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на тендер від 5 червня 2013 року”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адреси zhmurko@irf.kiev.ua та shvaiun@irf.kiev.ua до 12:00 7 червня. Будь-які запити стосовно тендеру мають містити дату його оголошення – 5 червня 2013 року.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для подання пропозиції потрібні такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 11 червня 2013 року.

“Рома України”
Анастасія Романюк
(044) 461 95 00
romaniuk@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: