Тендер на організацію міжнародної експертної зустрічі

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію міжнародної експертної зустрічі “Міжнародна співпраця для забезпечення ефективності захисту у кримінальному процесі”. Пропозиції слід подати до 12:00 15 жовтня

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію міжнародної експертної зустрічі “Міжнародна співпраця для забезпечення ефективності захисту у кримінальному процесі”.

Пропозиції слід подати до 12:00 15 жовтня на електронну адресу rol@irf.kiev.ua або факсом на номер (044) 486 76 29. У рядку “Тема” електронного повідомлення слід зазначити “Пропозиція на тендер від 10 жовтня 2012 року. Організація міжнародної зустрічі”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на електронні адреси yavorska@irf.kiev.ua та halchenko@irf.kiev.ua. Будь-які запити стосовно тендеру мають містити дату його оголошення – 10 жовтня 2012 року.

Для подання пропозиції потрібні такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

Покупець залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця. Переможця тендеру буде визначено 17 жовтня.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості та гарантії належного виконання.

“Верховенство права”
Василина Яворська, yavorska@irf.kiev.ua
Ольга Гальченко, halchenko@irf.kiev.ua
rol@irf.kiev.ua
(044) 486 76 29

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: