Тендер на організацію конференції

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію конференції 14-16 грудня 2012 року. Пропозиції слід подати до 4 грудня

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію конференції 14-16 грудня 2012 року.

Пропозиції слід подати до 4 грудня на електронну адресу rol@irf.kiev.ua або факсом на номер (044) 486 76 29. У рядку “Тема” електронного повідомлення слід зазначити “Пропозиція на тендер від 29 листопада 2012 року. Організація конференції”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на електронну адресу halchenko@irf.kiev.ua. Будь-які запити стосовно тендеру мають містити дату його оголошення – 29 листопада 2012 року.

Для подання пропозиції потрібні такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

Покупець залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця. Переможця тендеру буде визначено 5 грудня.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості та гарантії належного виконання.

Контакти:
“Верховенство права”
Ольга Гальченко
(044) 486 76 29

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: