Тендер на моніторинг дотримання прав ромів у Полтавській, Одеській і Черкаській областях

Програми “Рома України” та “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” у співпраці з партнерами – ВГО “Асоціація українських моніторів дотримання прав людини” й Українська Фундація Правової Допомоги оголошують тендер на здійснення пілотної ініціативи “Моніторинг дотримання прав ромів у Полтавській, Одеській і Черкаській областях”

Програми “Рома України” та “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” у співпраці з партнерами – ВГО “Асоціація українських моніторів дотримання прав людини” й Українська Фундація Правової Допомоги оголошують тендер на здійснення пілотної ініціативи “Моніторинг дотримання прав ромів у Полтавській, Одеській і Черкаській областях”.

Метою моніторингу є зменшення рівня можливих дискримінаційних проявів і порушень прав людини членів національних меншин на свободу й особисту недоторканість; подолання суспільних стереотипів (стигматизації) та формування більшої довіри в суспільстві.

Тендерні пропозиції має бути надіслано в електронній формі до 12:00 10 вересня на адреси shvaiun@irf.kiev.ua і romaniuk@irf.kiev.ua.

“Рома України”
Олександр Шваюн
(044) 461 95 00
shvaiun@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: