Тендер зі стратегічного планування для проєвропейських громадських платформ

Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ) розпочинає реалізацію проекту «Громадська синергія: посилюючи участь у євроінтеграційних реформах через Платформу громадянського суспільства Україна-ЄС та Українську національну платформу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства», який фінансується Європейським Союзом (далі – Проект).

Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ) розпочинає реалізацію проекту  «Громадська синергія: посилюючи участь у євроінтеграційних реформах через Платформу громадянського суспільства Україна-ЄС та Українську національну платформу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства», який фінансується Європейським Союзом (далі – Проект).

Метою проекту є посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ через зміцнення спроможностей та активізацію діяльностей Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП)* (далі – Платформи).

Одним з початкових етапів Проекту є  стратегічне планування діяльності кожної з Платформ, з урахуванням рекомендацій незалежного зовнішнього оцінювання їхньої організаційної спроможності та аналізу потреб.

Послуги включають:

 • Розробка, у консультаціях з командою Проекту та керівництвом Платформ, методики стратегічного планування Платформ з урахуванням їхньої мережевої структури та необхідності забезпечення координації між двома Платформами;
 • Забезпечення підготовки до стратегічного планування із залученням команди Проекту, керівництва Платформ і членів Платформ;
 • Фасилітація основної сесії(сесій) стратегічного планування для керівного складу/активістів двох Платформ (м. Київ або його околиці, кількість учасників – 25-30 осіб).
 • Систематизація напрацювань за результатами сесій, з подальшим консультаційним супроводом доопрацювання Стратегічного та Операційного планів, в т.ч. із залученням ширшого складу членів Платформ.
 • За результатами співпраці з надавачем послуг кожна Платформа має розробити Стратегічний план і Операційний план діяльності на 2016-2017 рік.

Термін виконання роботи: вересень – жовтень  2016р.

Вимоги до потенційного надавача послуг :

 • досвід консультування НУО в питаннях організаційного розвитку та стратегічного планування, в т.ч. управління, планування, оцінка, (досвід консультування щодо стратегічного планування мережевих організацій буде перевагою);
 • обізнаність із сучасними міжнародними підходами до організаційного розвитку;
 • практичний досвід фасилітації заходів;
 • відмінні аналітичні, письмові та презентаційні навички.

Пропозиція потенційного надавача послуг має містити:

 • резюме (своє та інших залучених тренерів/експертів);
 • лист з викладенням попереднього бачення методологічних підходів до стратегічного планування Платформ;
 • посилання на матеріали або надання копій матеріалів, які свідчать про попередній досвід кандидата
 • вказати контакти двох осіб, які могли б надати рекомендації щодо надавача послуг
 • цінова пропозиція (вказана однією сумою та повинна містити в собівартості збори, податки і обслуговування організації, ФОП тощо).  Витрати на проїзд  та проживання тренера(ів) не включати в гонорар.

Пропозиції потенційного надавача послуг надсилати – до 11 вересня 2016 року

Повідомлення учасникам щодо результатів  –  13 вересня 2016 року. 

Тендерні пропозиції надіслати електронною поштою на адресу shulga@irf.ua. У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Tender Strategic Planning”.

Контактна особа:

Дмитро Шульга, Директор Європейської програмної ініціативи МФ «Відродження», 044- 461-95-00  shulga@irf.ua.

Більше про тендер за посиланням.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: