Тематична зустріч “Національна програма щодо суспільного примирення та соціальної реінтеграції внутрішньо переміщених осіб: якою їй бути?”

5 листопада о 14.00 в конференц-залі Міжнародного фонду "Відродження"

5 листопада о 14.00 в конференц-залі Міжнародного фонду “Відродження” (м. Київ, вул. Артема, 46) Український форум благодійників в рамках програми “Відверті розмови про благодійність” проводить тематичну зустріч “Національна програма щодо суспільного примирення та соціальної реінтеграції внутрішньо переміщених осіб: якою їй бути?”

Наразі Міністерство соціальної політики України працює над розробкою Національної програми, спрямованої на примирення та соціальну інтеграцію внутрішньо переміщених осіб із східних областей України, а також реінтеграцію мешканців Донбасу, які повернулися до населених пунктів, що знаходяться під управлінням українського уряду.

Співробітники Міністерства звернулися до представників неурядових організацій та волонтерських ініціатив, котрі допомагають вимушеним переселенцям, надати пропозиції до цієї програми.

З метою збору пропозицій від громадського сектору Український форум благодійників ініціює проведення тематичної зустрічі організацій та ініціатив, що працюють із зазначеною категорією осіб.

Цілі зустрічі:

  • Розробити основні пропозиції щодо цілей, завдань, механізмів реалізації Національної програми з примирення та соціальної реабілітації / адаптації / реінтеграції внутрішньо переміщених осіб.
  • Обговорити основні шляхи просування на національному рівні пропозиційвід громадських та благодійних організацій щодо бачення цілей та пріоритетів Національної програми щодо суспільного примирення та соціальної реінтеграції внутрішньо переміщених осіб.

Контакти: Лариса Жигун, координатор адвокаційних програм Українського форуму Благодійників, т.044 425 94 94

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: