Тендер на друк посібника для центрів правової інформації та консультацій.

Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на друк посібника для центрів правової інформації та консультацій.

Програмна ініціатива  «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на друк посібника для центрів правової інформації та консультацій.

До участі в тендері запрошують організації, що надають послуги друку, публікацій, макетування та верстки.

Пропозиції слід подати до 17:00 3 грудня на електронні адреси halchenko@irf.kiev.ua, lakish@irf.kiev.ua. У рядку ” Тема ” електронного повідомлення потрібно зазначити посібник для центрів правової інформації та консультацій.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адреси halchenko@irf.kiev.ua, lakish@irf.kiev.ua.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:

· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;

· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 4 грудня.

Контакти:

Ольга Гальченко, halchenko@irf.kiev.ua

Ярина Лакіш lakish@irf.kiev.ua

(044) 482 03 63

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: