АНОНС: 11 липня презентують проект сучасного театру для розвитку громадської активності

11 липня в Полтаві відбудеться прес-конференція нового мистецького проекту «Сучасні театральні майданчики – осередки громадянської активності». Він є одним із 18 проектів-переможців конкурсу «Культурна дипломатія заради діалогу», який ініціював та підтримує Міжнародний фонд «Відродження». Мета конкурсу - підтримати та сприяти сталості громадських ініціатив, які мають на меті культурну інтеграцію та співпрацю між регіонами України, сприяють діалогу та порозумінню у суспільстві зі залученням активістів та громад цільових регіонів конкурсу.

11 липня в Полтаві відбудеться прес-конференція нового мистецького проекту «Сучасні театральні майданчики – осередки громадянської активності». Він є одним із 18 проектів-переможців конкурсу «Культурна дипломатія заради діалогу», який ініціював та підтримує Міжнародний фонд «Відродження». Мета конкурсу – сприяти сталості громадських ініціатив, які мають на меті культурну інтеграцію та співпрацю між регіонами України, сприяють діалогу та порозумінню у суспільстві зі залученням активістів та громад цільових регіонів конкурсу.

Проект «Сучасні театральні майданчики – осередки громадянської активності» реалізують Полтавська філія Суспільної служби України та Театр Сучасного Діалогу. Учасниками проекту стануть мешканці східних регіонів (міста Бахмут, Сєвєродонецьк, Попасна), які навчатимуться використовувати сучасний театр для розвитку громадянської активності та побудови діалогу у вирішенні актуальних проблем своїх громад. У результаті на Сході України будуть створені три театральні майданчики.

Час:  11 липня, 13:00.

Місце: м. Полтава, вул. Соборності, 45, оф. 517 (обласне інформагентство «Новини Полтавщини»).

Спікери:
  – Ганна Кіященко, голова Полтавської філії Суспільної Служби України;
  – Ірина Гарец, керівниця Театру Сучасного Діалогу, драматургиня;
 – Viktoria Shvydko, театральна менеджерка, директорка Мистецької майстерні «Драбина», арт-директорка «Драма.UA».

Контактні особи: Надя Миколаєнко, +38 0951 92 54 98, mikolankonadja2@gmail.com та Ірина Гарець +38 067 357 06 21, +38 095 881 50 47, garchiza40@gmail.com.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: