Святкування Днів Європи у містах України

В рамках святкування Днів Європи 2008 в містах України, Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження" підтримала низку заходів, організованих громадськими організаціями. Ви можете стати учасниками цих заходів.

В рамках святкування Днів Європи 2008 в містах України, Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” підтримала низку заходів, організованих громадськими організаціями. Ви можете стати учасниками цих заходів.

Серед найбільш цікавих — заходи у таких містах як Чернігів та Полтава, (Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень), Харків  (Громадський Фонд Місцевої Демократії), Ужгород (Центр українсько-польського транскордонного співробітництва), Вінниця (Вінницький регіональний центр інформації “Креатив”), Івано-Франківськ (Центр європейської інформації у м. Івано-Франківськ, Громадський центр “Ділові ініціативи” та ін).

У Харкові 24 травня у рамках проекту “Євроатлантична весна 2008” відбудеться святкування Дня Європи на центральній площі міста за участю керівництва області і міста, вітчизняних та іноземних гостей. Харків’яни та гості міста матимуть нагоду долучитися до цієї події і взяти участь у різноманітних інформаційно-просвітницьких та розважальних заходах, серед яких концерт, виставка євроклубів тощо.

Детальніше про заходи “Євроатлантичної весни 2008” у Харкові: https://www.irf.ua/ua/programs/eui/eu/anns/?doc:int=6037

Івано-Франківськ святкуватиме День Європи 10 травня на площі Ринок (біля міської Ратуші, початок о 12.00). Усі бажаючі зможуть стати учасниками цієї події, яка передбачає проведення концертних виступів дитячих танцювальних колективів, конкурсу малюнків, вікторини з теми Європейського Союзу, школи іноземних мов, інтерактивних заходів за участю євроклубів, показ фільму про ЄС та нагородження переможців першої міської олімпіади юних знавців ЄС.

У Вінниці в рамках святкування Дня Європи 17 травня на Театральній площі міста буде організовано “Європейське молодіжне містечко”, в якому можна ознайомитися з інформаційними матеріалами про Європейський Союз, побачити презентацію країн ЄС, представлену шкільними євро клубами та громадськими організаціями, і відео-сюжетів на тематику “Молодь у Європі”, “Європейські програми”, фотовиставки “Молодь і європейська інтеграція України”, а також взяти участь у іграх-вікторинах на європейську тематику та конкурсі малюнків на полотні. 

Варто також згадати Національну міждисциплінарну олімпіаду з європейських студій серед учнівської молоді України, що проводиться Українською асоціацією європейських студій за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”  в рамках святкування Дня Європи. Детальніше про олімпіаду: http://eu.prostir.ua/calendar/10876.html

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: