Свободу слова відтворять у карикатурах

Асоціація карикатуристів і Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошують всеукраїнський конкурс карикатур “Свобода слова, мирних зібрань та асоціацій”

Асоціація карикатуристів і Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошують всеукраїнський конкурс карикатур “Свобода слова, мирних зібрань та асоціацій”. Оголошення переможців і виставка відбудуться з 26 по 31 березня. Проект підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета конкурсу – привернути увагу до проблем свободи слова, мирних зібрань та асоціацій. За словами ініціаторів, такий конкурс, окрім впливу на владу, має на меті викликати неприйняття обмеження свободи слова та мирних зібрань із боку суспільства.

У конкурсі можуть узяти участь тільки карикатуристи з України. Переможців обиратиме конкурсна комісія, до якої увійдуть відомі правозахисники.

Конкурсні роботи повинні стосуватися проблем дотримання та реалізації прав людини в сучасному українському суспільстві. Вони не можуть зачіпати проблем, що існують в інших країнах. Формат роботи – А4 (297 х 210 мм). На зворотньому боці слід зазначити прізвище, адресу, номер телефону, e-mail. Кінцевий термін подачі матеріалів – 1 березня 2010 року. Роботи, надіслані на електронних носіях та електронною поштою, не буде прийнято.

Роботи слід надсилати за адресою: Українська Гельсінська спілка з прав людини, конкурс карикатур “Права людини”, вул. Олегівська, 36, офіс 309, Київ, 04071, Україна.

Надіслані на конкурс роботи не буде повернено. Їх може бути використано в рекламних цілях, для публікацій, тиражування, виготовлення сувенірної продукції.

Призи:

– І премія: 2000 гривень

– ІІ премія: 1500 гривень

– ІІІ премія: 1000 гривень

– 10 заохочувальних призів по 500 грн.

Переможці отримають повідомлення додатково. За результатами конкурсу буде видано каталог, який надішлють усім художникам, чиї роботи увійдуть до нього. Роботи також буде розміщено в Інтернеті без можливості подальшого копіювання та використання на сайті http://helsinki.org.ua/.

Контакти: Костянтин Казанчев, kazanchev@ukr.net, (044) 578 04 82, 063 578 04 82.

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: