Свобода мирних зібрань, протести та репресії у 2014

17 лютого в 11:30 в інформаційному агентстві "УНІАН" (Київ, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція "Свобода мирних зібрань, протести та репресії у 2014 році: "батоги" та "пряники" від влади".

17 лютого в 11:30 в інформаційному агентстві “УНІАН” (Київ, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Свобода мирних зібрань, протести та репресії у 2014 році: “батоги” та “пряники” від влади”.

Організатори – Центр соціальних і трудових досліджень у партнерстві з Центром дослідження суспільства та Інститут “Республіка” в рамках Всеукраїнської ініціативи “За мирний протест!”.

Проект підтримується Міжнародним фондом «Відродження» та Національним фондом підтримки демократії. 

Учасники прес-конференції:

Володимир Чемерис, правозахисник, Голова Інституту “Республіка”;

Володимир Іщенко, заступник директора Центру соціальних і трудових досліджень;

Ігор Луценко, депутат Верховної ради України, автор проекту рішення про скасування Київського положення про організацію та проведення мітингів та демонстрацій у 2014 році.
 
Модератор: Олександра Скиба, інформаційний директор Інституту “Республіка”.
 
Тези прес-конференції:

1. Дотримання свободи зібрань у 2014-му. Що змінилося після Майдану.

2. Динаміка та характер протестів і репресій в Україні на основі дослідження Центру соціальних і трудових досліджень в другій половині 2014 року.

3. Які судді дозволяли збиратись усім. Результати моніторингу рішень суддів у сфері мирних зібрань у 2014 році від Інституту “Республіка”.

Контакти: Олександра,  097-394-32-15, Oleksandra.Skyba@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: