Свіжі освітні можливості ЄС для України

Європейський Союз пропонує ряд освітніх програм для України, учасниками яких можуть стати студенти, заклади вищої освіти, викладачі, дослідники, а також їхні асоціації.

Наступна інформація стосується актуальних конкурсів освітніх програм ЄС.

Триває конкурс програми імені Жана Моне для вищих навчальних закладів.

Метою Програми є підвищити знання та інформованість суспільства всередині та поза межами ЄС про питання європейської інтеґрації, через стимулювання викладання, дослідницької діяльності та дискусій з питань Європейського Союзу, зокрема стосунків ЄС із його партнерами з-поза меж Союзу.  

Всі деталі про конкурс Програми на сайті Виконавчої агенції: http://eacea.ec.europa.eu/llp/ajm/2010/index_en.htm

Офіційний Темпус-офіс в Україні повідомляє про те, що триває конкурс програми Темпус IV, в рамках якого можуть бути підтримані партнерські проекти між вищими навчальними інституціями ЄС та країн-партнерів, а також структурні заходи, спрямовані на розвиток та реформування інституцій та систем вищої освіти в країнах-партнерах, зокрема посилення їхньої якості та сприяння їхньому зближенню до освітніх тенденцій у ЄС.

Детально про Програму Темпус та умови оголошеного конкурсу можна дізнатися за лінком: http://tempus.org.ua/uk/konkurs-tempus-iv.html

Програмою Еразмус Мундус оголошено про початок конкурсів по всіх трьох компонентах: Магістерські курси та стипендії Erasmus Mundus; Партнерство та Підвищення привабливості європейської вищої освіти.

Детальну інформацію про програму Еразмус Мундус та оголошені конкурси можна знайти: http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mundus/funding/2010/call_eacea_29_09_en.php#introduction

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: