Свій чи чужий? – Розмова про внутрішню переміщених осіб в Варшаві

2-го Березня Олександр Доброєр в Варшаві розповість про одеські ініціативи для тимчасово переміщених осіб, в першу чергу про досвід інкубаційної програми Новий відлік - можливості для переселенців, реалізованої спільно с Міжнародний фонд "Відродження" в Impact Hub Odessa

2-го Березня Олександр Доброєр в Варшаві розповість про одеські ініціативи для тимчасово переміщених осіб, в першу чергу про досвід інкубаційної програми Новий відлік – можливості для переселенців, реалізованої спільно с Міжнародний фонд “Відродження” в Impact Hub Odessa.

Фонд Наш Вибір запрошує на зустріч з Олександром Доброєром, присвячену темі внутрішніх переселенців в Україні, зокрема програмам допомоги й адаптації, яка відбудеться у середу 2 березня о 18:00 в Українському Дому, вул. Заменгофа 1

Олександр Доброєр це український соціолог, богослов, журналіст, громадський діяч. Співробітник програмного відділення Impact Hub Odessa (академічний директор інкубаційних програм Impact Academy й “Новий відлік”)

Мова зустрічі: польська

Ведучий: Ігор Ісаєв

Коментатор Тарас Шумейко- редактор, перекладач, журналіст. На даний момент готує до захисту докторську працю <<Слово про закон і благодать” як полемічний текст: джерелознавче дослідження>>.

*Зустріч відбувається в рамках проекту “Наш Вибір – Інформаційні засоби для іммігрантів з України в Польщі IV”, що фінансується з коштів Європейського Союзу (Фондом Притулку, Міграції та Інтеграції) і держбюджету Польщі.

Подія на ФБ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: