Світ без дискримінації очима школярів

Перемож(ни)ці всеукраїнського шкільного конкурсу "Мій світ без дискримінації".

Партнер Кампанії проти дискримінації “Академія іноваційного розвитку освіти” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” провели всеукраїнський конкурс “Мій світ без дискримінації” серед школярів. Офіс омбудсмена – Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – визначив переможців цього конкурсу.

Фонд разом із партнерами вже давно працює над створенням в Україні суспільства та середовища, вільного від дискримінації. “Мій світ без  дискримінації” – це всеукраїнський конкурс відео, малюнків серед школярів та ессе серед батьків, які заохочують повагу до різноманітності в школі.

У номінації “Найкращий малюнок” перемогла Катерина Андріївна Перевозник з роботою «Дискримінація обмежує», Внутрішній стан людини, яка потерпає від дискримінації.

У номінації “Найкраще відео” перемогла команда школярів та школярок: Євгенія Педорич, Сабіна Мамедова,  Гусейн Алієв,  Мар’яна Остапенко, Ярина Кошельнікова, Максим Подворчан, Олег Довгаль,  Артур Максимцов з відео “Всі ми різні…”. Світ, в якому ми живемо, є дуже різноманітним. Ми всі – різні, але ми всі – рівні! Ніхто не може зазнавати утисків через свою відмінність від інших.

У номінації “Найкраще есе серед батьків” перемогла Людмила Павлівна Цвілодуб з есе під назвою  “Школа без дискримінації – школа щасливих” дітей”.

Усі конкурсні роботи можна подивитись на сайті проекту.

Переможці та переможниці конурсу отримали почесні дипломи від Валерії Лутковської, Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини, та подарунки від Кампанії проти дискримінації. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: