Сватівська бібліотека поповнилася буклетами з юридичними консультаціями

Юрист Сватівського Центру правової інформації та консультацій (Луганська область) Маргарита Столяр передала в районну бібліотеку комплект буклетів, покликаних допомогти громадянам самостійно вирішувати свої проблеми юридичними засобами

12 липня юрист Сватівського Центру правової інформації та консультацій (Луганська область) Маргарита Столяр передала в районну бібліотеку комплект буклетів, покликаних допомогти громадянам самостійно вирішувати свої проблеми юридичними засобами. Літературу видано в межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення”, яку втілює Луганська обласна організація Комітету виборців України за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Комплект складається з 24 буклетів. Кожен із них містить коротку юридичну консультацію з питань, що найчастіше виникають у клієнтів Центру, наприклад, “Оформлення права власності на землю”, “Як оформити спадщину?”, “Що варто знати про договір довічного утримання?”, “Виконання судових рішень”, “Як правильно скласти договір?”, “Соціальна допомога для сімей із дітьми”, “Як приватизувати земельну ділянку при наявності на ній будівель?”, “Що треба знати при складанні заповіту?”, “Якщо ви не можете виплатити кредиту”, “Припинення підприємницької діяльності”, “Майнові паї”, “Права споживачів комунальних послуг” тощо.

Для цієї літератури в бібліотеці оформили окремий стенд. Персонал бібліотеки запропонував у вересні-жовтні, коли там проходять “Тижні правової допомоги”, організувати кілька прийомів юриста Центру прямо в бібліотеці. У вестибулі встановлять спеціальний ящик, у який кожен зможе опустити своє питання й потім отримати відповідь на такому прийомі.

Контакти: Луганська обласна організація Комітету виборців України, (06452) 4 21 96, cvuluhansk@sdtcom.lg.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: