“Сусідська взаємодопомога”: особливості методики

Харківське обласне громадське об'єднання “Асоціація розвитку спільнот” спільно з управлінням праці й соціальних питань Харківської міської ради опублікували методичний посібник “Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування, НДО та населення за методикою “Сусідська взаємодопомога”

Харківське обласне громадське об’єднання “Асоціація розвитку спільнот” спільно з управлінням праці й соціальних питань Харківської міської ради опублікували методичний посібник “Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування, НДО та населення за методикою “Сусідська взаємодопомога”. Видання вийшло за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Автори посібника розповіли про унікальний досвід Харкова в упровадженні програми “Сусідська взаємодопомога”, поширеної у Великій Британії та США. У виданні висвітлено методику “Сусідської взаємодопомоги”, роль органів місцевого самоврядування в її впровадженні, створення системи сусідської взаємодопомоги та фінансування програми.

Контакти:
Харківське обласне громадське об’єднання
“Асоціація розвитку спільнот”
Маріанна Голованова
Олександр Березовський
(057) 759 80 09
CDA@social.kharkov.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: