Судовий захист соціальних прав громадян обговорять на круглому столі

22 червня о 14:00 у Києві відбудеться експертний круглий стіл за результатами дослідження в межах проекту “Забезпечення соціальних прав українців через ефективний судовий захист і виконання судових рішень”

22 червня о 14:00 у Києві, у Музеї книги (територія Києво-Печерської лаври, вул. Лаврська, 21, корпус 9), відбудеться експертний круглий стіл за результатами дослідження в межах проекту “Забезпечення соціальних прав українців через ефективний судовий захист і виконання судових рішень”. Захід організовує МГО “Дім Свободи Україна” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

До обговорення запрошено представників законодавчої та виконавчої влади, суддів, адвокатів і незалежних експертів. Також у дискусії можуть узяти участь усі охочі.

Про бажання взяти участь у круглому столі слід повідомити на електронні адреси franchuk@freedomhouse.kiev.ua та tyablonska@gmail.com.

Контакти: МГО “Дім Свободи Україна”, franchuk@freedomhouse.kiev.ua, tyablonska@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: