Сучасний стан методичного забезпечення навчального процесу для управителів і голів ОСББ: круглий стіл

6 червня о 16:00 у Києві (Спілка Власників Житла України, вул. Грушевського, 34/1) відбудеться круглий стіл “Сучасний стан методичного забезпечення навчального процесу для управителів і голів ОСББ”

6 червня о 16:00 у Києві (Спілка Власників Житла України, вул. Грушевського, 34/1) відбудеться круглий стіл “Сучасний стан методичного забезпечення навчального процесу для управителів і голів ОСББ”. Захід проводить Центр досліджень місцевого самоврядування та Спілка власників житла Києва за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу відбудеться презентація двотомного посібника “Професійне управління житловою нерухомістю”: том 1 “Правові, організаційні і фінансово-економічні аспекти”; том 2 “Практика управління і технічне обслуговування”.

У круглому столі візьмуть участь:
– Михайло Березовчук, заступник голови Спілки власників житла Києва, головний редактор газети “Твоє житло”;
– Надія Гура, професорка кафедри обліку й аудиту Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
– Наталія Олійник, директорка Департаменту стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

До участі у круглому столі запрошують представників громадського сектору, ОСББ, ОСН, місцевого самоврядування, управителів житловою нерухомістю.

Контакти:
Спілка власників житла Києва
Михайло Березовчук
berezovchuk2004@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: