Створено сайт, присвячений доступності генпланів міст

Східноукраїнський центр громадських ініціатив створив у мережі Інтернет сайт, присвячений доступності генпланів міст

Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) створив у мережі Інтернет сайт, присвячений доступності генпланів міст (cityplan.in.ua). Ініціативу підтримують програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та проект “Розвиток громадянського суспільства”, який здійснює Програма розвитку ООН в Україні спільно з місцевими та міжнародними партнерами за підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

На сайті можна знайти інформацію про доступність генпланів близько 200 міст України. Надалі кожен охочий зможе доповнити інформацію про доступність генплану у власному місті.

Усім, кого хвилює проблема доступності містобудівної документації, громадські експерти надають безкоштовні правові консультації. Також заплановано видати правовий посібник, що пояснюватиме громадянам особливості доступу до містобудівної документації.

СЦГІ запрошує громадські організації та громадських активістів узяти участь у моніторингу доступності для громадян генеральних планів міст України.

Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Володимир Щербаченко, 067 640 94 40
Катерина Сімонова, 099 229 08 23
planmista@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: