Створення Центру муніципальних послуг у Кременчуці вже не за горами

Створення Центру муніципальних послуг у Кременчуці спрямовано на покращення надання адміністративних і муніципальних послуг мешканцям міста

Створення Центру муніципальних послуг (ЦМП) у Кременчуці спрямовано на покращення надання адміністративних і муніципальних послуг мешканцям міста. Про це 8 квітня заявили учасники круглого столу, який провела ГО “Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку”. Створення Центру підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Перший заступник міського голови Андрій Погрібний наголосив, що через створення Центру міська влада змусить чиновників працювати на задоволення потреб громадян.

Народний депутат Юрій Шаповалов зазначив, що ЦМП має стати якісним і ефективним інструментом для надання послуг представникам бізнесу та громади від влади міста й територіальних органів державної виконавчої влади. Для цього на базі Центру треба створити відповідні умови. Вартість проекту зі створення ЦМП з облаштуванням додаткових приміщень і території навколо Центру становить близько 10-15 млн. грн. Юрій Шаповалов повідомив, що в місті немає коштів для ЦМП, а з національного бюджету кошти можна залучити тільки під готовий проект. Народний депутат запевнив присутніх, що кошти з держбюджету буде залучено й Центр працюватиме на благо громади Кременчука.

Зі свого боку, директор КП “Міськоформлення” Володимир Кригін розповів, що з бюджету підприємства було виділено кошти на придбання обладнання та програмного забезпечення для Центру.

За словами учасників, на найближчу сесію Кременчуцької міськради буде винесено питання про відведення землі для Центру, а після прийняття рішення почнеться розробка проектно-кошторисної документації для реконструкції приміщення. Цим питанням займеться місцева профільна організація. Депутат Кременчуцької міської ради Ігор Семеняченко зазначив, що готовий ініціювати винесення відповідного пакету документів на розгляд міської ради.

Контакти:
ГО “Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку”
Роман Каць
(0536) 791 603
ns314@ya.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: