Студентські обговорення в Одеській юридичній академії

11 травня, об 11 годині в Національному університеті «Одеська юридчна академія», в Залі засідань Вченої ради відбудеться публічне студентське обговорення спрямоване на виявлення думки молоді щодо самоврядування у вишах.

11 травня, об 11 годині в Національному університеті «Одеська юридчна академія», в Залі засідань Вченої ради відбудеться публічне студентське обговорення спрямоване на виявлення думки молоді щодо самоврядування у вишах.

На публічних обговореннях буде піднято теми законодавчої бази для реалізації права студентів на самоврядування, представлено аналіз існуючої ситуації в Україні та зріз закордонного досвіду на прикладах США, Великобританії та Польщі.

Було проаналізовано 10 найкращих вишів України та більш ніж 30 закордонних університетів.

Можливість висловити власну думку, реалізувати свої прагнення – одна з найбільших потреб молодої особистості. Адже університет це не тільки оцінки, лекції та сесії, це в першу чергу – невелике суспільство, громада, модель майбутнього соціуму, в який студенти створюють після закінчення вишу.

Студентство, як найперспективніша та найбільш прогресивна частина суспільства – найгостріше потребує розуміння механізму демократії та своїх у ньому прав. Студентське самоврядування – одна з найважливіших форм участі студентів у житті вищого навчального закладу та впливу на його процеси.

Чому це важливо? Тому, що самоврядування у вищому навчальному закладі стосується кожного студента. Приходьте та висловлюйте свою думку!

Модератор заходу – Аналітик ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» – Олександра Калашнікова, фахівець у сфері самоврядування.

Спікери:

Аліса Безман – випускниця Києво-Могилянської академії, дослідниця у сфері вищої освіти та освітніх реформ.

Вікторія Баласанян – аспірантка ОНУ ім..Мечнікова, стажерка ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення».

Яна Дорошенко – студентка НУ ОЮА, стажерка ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення».

Валерія Прущак – голова студентського самоврядування НУ «ОЮА»

Вхід вільний.

Публічні обговорення проводяться в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів» Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: