Студенти-правники вивчатимуть медичне право

Для студентів вишів III-IV рівня акредитації за напрямом “Право” (спеціальність “Правознавство”) підготовано типові навчальні програми з дисципліни “Медичне право України”

Для студентів вишів III-IV рівня акредитації за напрямом “Право” (спеціальність “Правознавство”) підготовано типові навчальні програми з дисципліни “Медичне право України”. Матеріали розробив Львівський обласний благодійний фонд “Медицина і право” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Робота над навчальною програмою відбувалася під патронатом трьох профільних міністерств – Міністерства освіти й науки, молоді та спорту України, Міністерства юстиції та Міністерства охорони здоров’я.

Контакти: Львівський обласний благодійний фонд “Медицина і право”, Ірина Сенюта, (0322) 76 55 07, prlawlab@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: