Студенти презентували соціальну рекламу на теми здорового способу життя

30 жовтня в місті Острог (Рівненська область) відбувся V Регіональний фестиваль соціальної реклами

30 жовтня в місті Острог (Рівненська область) відбувся V Регіональний фестиваль соціальної реклами. Захід провів Національний університет “Острозька академія” в межах проекту “Поділи відповідальність на всіх”, який здійснює Фундація імені князів-благодійників Острозьких за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Одна з організаторів конкурсу, заступниця декана з навчально-виховної роботи факультету політико-інформаційного менеджменту Юлія Маслова зазначила, що порівняно з попередніми роками рівень робіт на фестивалі значно зріс. Головне, за її словами, що студенти щиро перейнялися досліджуваними проблемами, що, очевидно, і сприяло високим результатам.

Вісім конкурсантів у дванадцяти номінаціях надали власні роботи на тему “Пропаганда здорового способу життя та шляхи подолання шкідливих звичок”. Учасники представили усні презентації, слайд-шоу, відеоролики, інсценізації, які можна показувати в антрактах, на концертах і просто на вулиці. Перемогу вже вдруге поспіль виборола студентка магістеріуму документознавства й інформаційної діяльності Наталія Курилюк і студент комп’ютерної академії “ШАГ” Станіслав Островський. Студенти спеціальності “психологія” посіли друге та третє місця, а також здобули приз “Глядацькі симпатії”.

Усі конкурсанти отримали грамоти й солодкі подарунки.

Контакти:
Національний університет “Острозька академія”
Юлія Маслова, 067 988 44 83
Олексій Костюченко, 098 782 79 69

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: