Стратегічні виклики сьогодення та перспективи для ромів України

7-8 квітня о 10-00 у готелі Козацький за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 1/3, Київ, у Міжнародний День ромів відбудеться «Всеукраїнська ромська конференція «Стратегічні виклики сьогодення та перспективи для ромів України». Захід відбудеться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження.

7-8 квітня о 10-00  у готелі Козацький за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 1/3, Київ,  у Міжнародний  День ромів  відбудеться  «Всеукраїнська ромська конференція «Стратегічні виклики сьогодення та перспективи для ромів України». Захід відбудеться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження.

 Планується обговорення наступних питань:

  • Результати  виконання урядового та місцевих планів заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 та  механізми покращення реалізації Стратегії.
  • Проблеми  внутрішньо переміщених ромів внаслідок агресії Російської Федерації проти України та можливі шляхи вирішення цих проблем.
  • Участь ромів та  представників ромських організацій у місцевих виборах 2015 р.

В конференції візьмуть участь представники ромських НДО з різних  регіонів України, Урядовий уповноважений з етнонаціональної політики КМУ, народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади та іноземних представництв.   

Контакти: Юрій Іваненко, (050) 588-05-55, ketane1@ukrpost.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: