Стратегічне судочинство у сфері охорони здоров’я: навчальний семінар у Львові

3-5 червня у Львові відбудеться навчальний семінар “Стратегічне судочинство у сфері охорони здоров’я”

3-5 червня у Львові відбудеться навчальний семінар “Стратегічне судочинство у сфері охорони здоров’я”. Захід проводить ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” та Міжнародна правозахисна організація “Interights” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та Open Society Foundations.

Цільовою аудиторією семінару є юристи правозахисних організацій, викладачі-практики й адвокати. До кола експертів буде залучено як вітчизняних, так і міжнародних фахівців зі стратегічного судочинства.

Ключовою метою заходу є вдосконалення навиків роботи зі стратегічними справами, обмін досвідом, налагодження співпраці, а також аналіз практики Європейського суду з прав людини. Семінар буде майданчиком для обговорення нових проблем у сфері забезпечення прав людини в галузі охорони здоров’я, оволодіння новітнім інструментарієм, цікавих знайомств і розширення правничого світогляду.

Контакти:
ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”
(032) 23 55 476
prlawlab@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: