Стратегічне планування розвитку паліативної допомоги

28 липня 2015 року в Міжнародному фонді "Відродження" відбулася зустріч партнерів зі Стратегічного планування розвитку паліативної допомоги.

28 липня 2015 року в Міжнародному фонді “Відродження” відбулася зустріч партнерів зі Стратегічного планування розвитку паліативної допомоги.

До зустрічі приєдналися представники більш ніж 30 громадських організацій, активісти та представники державних установ, які залучені до надання паліативної допомоги в Україні.

Було переглянуто Стратегію розвитку паліативної допомоги, яка була створена громадою іще в 2012 році. За останні 3 роки було виконано чимало завдань попередньої Стратегії, але й виникло чимало нових питань. Серед нових викликів – організація надання дитячої паліативної допомоги, реєстрація дитячої форми морфіну, забезпечення роботи виїзних служб як для дорослих, так й для дитячого населення.

Гостро обговорювалося питання створення Стандартів надання паліативної допомоги, зокрема після проведення візитів моніторів Національного превентивного механізму до Хоспісів, паліативних відділень, геріатричних пансіонатів та спеціалізованих будинків дитини.

Напрацювання громади будуть передані до Ліги паліативної допомоги для формування оновленого документу Стратегії, який, сподіваємося, буде передано до Кабінету Міністрів України для подальшого затвердження.

За інформацією Паліативна допомога в Україні

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: