Стипендіатів Ромського освітнього фонду запрошують на тренінг із розвитку кар’єри

Програма “Право та гуманітарні дисципліни” (LHP) Ромського освітнього фонду проводить для стипендіатів фонду тренінг “Підготовка до професійної кар'єри: що повинен знати кожен студент”

Програма “Право та гуманітарні дисципліни” (LHP) Ромського освітнього фонду проводить для стипендіатів фонду тренінг “Підготовка до професійної кар’єри: що повинен знати кожен студент”. Захід відбудеться 23-24 березня в Києві (готель “Краків”, Брест-Литовське шосе, 8-А). Організацію заходу координує програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Основна мета заходу – допомогти стипендіатам LHP розширити професійні навички й побудувати мережу з іншими стипендіатами програми та її випускниками в Україні.

У межах тренінгу буде розглянуто такі питання:
– загальні принципи планування кар’єри;
– види кар’єри (академічна, бізнес, громадська діяльність) і специфіка кожної з них;
– розвиток кар’єри та вивчення можливостей для українських випускників вищих навчальних закладів.

На тренінг запрошують стипендіатів LHP з України поточного навчального року. Витрати на транспорт, харчування та проживання буде покрито за рахунок програми.

Охочим узяти участь у заході слід надіслати відповідний лист на електронну адресу shvaiun@irf.kiev.ua до 5 березня.

Програма тренінгу

Контакти:
“Рома України”
Олександр Шваюн
shvaiun@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: