Стипендіати Ромського освітнього фонду мають нагоду прослухати мовні курси

У 2012-2013 навчальному році одержувачі стипендій у межах програми “Право та гуманітарні дисципліни” Ромського освітнього фонду можуть подати заявки на грант для проходження мовних курсів (на додаток до звичайної навчальної стипендії)

У 2012-2013 навчальному році одержувачі стипендій у межах програми “Право та гуманітарні дисципліни” Ромського освітнього фонду можуть подати заявки на грант для проходження мовних курсів (на додаток до звичайної навчальної стипендії). В Україні надання стипендій адмініструє програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Максимальна сума гранту для проходження мовних курсів на одного одержувача становить 300 євро.

Стипендіати, які бажають одержати фінансову підтримку для проходження курсів іноземних мов у другій половині навчального року, повинні заповнити онлайн-заявку до 20 січня.

Критерії:
• заявники повинні бути одержувачами стипендії в межах програми “Право та гуманітарні дисципліни” до моменту подання онлайн-заявки;
• заявники повинні подати заяву та бути умовно зарахованими до Школи іноземних мов, акредитованої у країні їхнього проживання (грант не передбачає фінансування індивідуальних мовних курсів, тобто приватних занять);
• заявники повинні представити Свідоцтво про умовне зарахування, отримане у Школі іноземних мов, у якому має бути зазначено ім’я заявника, його рівень володіння мовою, підтвердження умовного зарахування (за умови внесення плати за навчання);
• одержувачі стипендій у межах програми “Право та гуманітарні дисципліни”, які вже отримували грант на мовні курси, повинні також представити відповідне свідоцтво зі Школи іноземних мов, яке підтверджує успішне завершення курсу навчання;
• інформація для студентів, які проходили мовні курси в межах програми “Право та гуманітарні дисципліни” в минулих навчальних роках і які мають намір подати заявку на грант для вивчення тієї ж іноземної мови: рівень мовних курсів 2012-2013 навчального року повинен бути вищим за минулий рівень.
 
Гранти для вивчення мов надаватимуть стипендіатам на конкурсній основі з урахуванням таких критеріїв:
• загальний рівень академічної успішності;
• чітка мотивація;
• точність заповнення заявки.

Для кожної країни, де діє програма “Право та гуманітарні дисципліни”, на 2012-2013 навчальний рік передбачено щонайбільше 10 грантів. При наявності двох заявок, які рівною мірою відповідають названим критеріям, перевагу надаватимуть студентам, які ще не отримували гранту на мовні курси.

Контакти:
Програма “Рома України”
Міжнародного фонду “Відродження”
Олександр Шваюн
(044) 461 95 00
shvaiun@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: