Статут Тернополя пропонують доповнити нормами про звітування посадовців

У Тернополі відбувся круглий стіл “Презентація пакету проектів окремих положень, що забезпечать дію норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль”

18 липня в Тернополі відбувся круглий стіл “Презентація пакету проектів окремих положень, що забезпечать дію норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль”. Захід організувало Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” в межах проекту “Розробка пакету положень, що забезпечуватимуть дію окремих норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники круглого столу озвучили результати соціологічного опитування щодо Статуту. За даними дослідження, 38,7% тернополян не ознайомлені зі Статутом, 61,3% – ознайомлені.

Громадськості представили “Положення про звітування міського голови, виконавчих органів, депутатських комісій і депутатів міської ради (депутатських фракцій, груп)” і “Положення про органи самоорганізації населення в місті Тернополі”.

Було також представлено інформаційний ресурс deputat.te.ua, на якому кожен депутат місцевої ради має персональну сторінку й може звітувати про свою діяльність.

9 серпня заплановано наступне засідання робочої групи, на якому знову буде розглянуто доповнення до Статуту та внесено запропоновані зміни. Усі охочі можуть подавати власні пропозиції. Засідання робочих груп відбуваються відкрито.

Статут Тернополя було ухвалено на восьмій сесії міської ради 19 травня.

Контакти: ТМО “Нівроку”, Володимир Ханас, (0352) 420 172, khanas.volodymyr@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: