Стартує навчання для ветеранів-підприємців, які розпочинають власну справу

За підтримки Фонду “Відродження” та Європейського Союзу, Асоціація-підприємців ветеранів АТО розпочинає навчальний проєкт “Бізнес-старт”. Перший модуль стартує вже 7 серпня.

Аналізуючи потреби ветеранів-підприємців та успішну практику соціалізації через підприємство в інших країнах, Асоціація разом з партнерами розробили безкоштовний навчальний проєкт для ветеранів-підприємців, які хочуть відкрити власну справу, або тільки стали на цей шлях.

Взявши участь в навчанні можна дізнатись:

  • як знайти бізнес-ідею;
  • як побудувати модель і структуру бізнесу;
  • як підняти довіру та збільшити прибуток;
  • як правильно побудувати комунікацію та уникнути тиску на бізнес з боку контролюючих та правоохоронних органів.

Навчальний проєкт також передбачає залучення до навчальних заходів членів сімей ветеранів і ветеранок, на плечі яких лягає обов’язок підтримувати бізнес поки рідні на війні.

А наприкінці навчання 10 проєктів зможуть взяти участь у пітчингу для вдосконалення навичок виступу перед публікою (інвесторами) з презентацією свого бізнес-проєкту.

Початок модулю для першої групи стартує вже 7 серпня. Друга група зможе розпочати навчання з 28 серпня. Реєстрація триває.

Проєкт здійснюється зі підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу, в рамках ініціативи “Європейське Відродження України”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: