Стартує національний діалог щодо «озеленення» економіки України

16 грудня 2010 року Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86» спільно з Екологічною програмою ООН (UNEP) та у співпраці із Громадською експертною радою при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС (ГЕР УЧК), за підтримки Швейцарської амбасади в Україні, Європейської програми МФ «Відродження» та Фонду Генріха Бьолля проведе міжнародну конференцію «Зелена економіка – європейський вибір України».

Учасники конференції презентують політику «озеленення» економіки ЄС, а також поінформують про сучасні міжнародні дебати під егідою ООН на тему зеленої економіки та формування низьковуглецевого суспільства. Також конференція націлена на започаткування національного діалогу щодо «озеленення» української економіки.

Під час тематичних сесій учасники поговорять, зокрема, про перспективи розвитку зеленої економіки в Україні, дійсні та майбутні можливості співпраці Україна-ЄС для залучення зелених інвестицій, основні тенденції в законодавстві щодо енергоефективності, етичні аспекти екологізації економіки, тощо.

До участі у конференції запрошено представників українських та міжнародних державних установ та відомств, бізнесу, громадських організацій та наукових інституцій – зацікавлених сторін, для яких робота за тематикою «озеленення» економіки є профільною, вони можуть вплинути на процес «озеленення» української економіки чи є прямими бенефіціантами цього процесу.

Заплановано виступи:

  • Крістофа Був’є, регіонального директора Регіонального Європейського офісу UNEP
  • Миколи Злочевського, Міністра охорони навколишнього середовища України,
  • Олександра Матвійчука, голови Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики
  • Георга Цублера, Посла Швейцарії в Україні
  • Євгена Бистрицького, виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження»
  • Кирила Савіна, голови Представництва Фонду Гайнріха Бьолля в Україні

 

У рамках конференції буде розповсюджено доповідь UNEP «Глобальний зелений новий курс» російською мовою, а також спеціально перекладені з англійської посібники «Оцінка впливів сталого споживання та виробництва», «Вимірювання діяльності щодо сталого споживання і виробництва», «Інструменти політики сталого споживання та виробництва» (російською мовою) та звіт «Нова «зелена угода» для Європи. У напрямку модернізації всупереч кризі» (українською).

Попередня програма заходу: українською та англійською

Конференція проходитиме за адресою: вул. Володимирська, 55, Великий конференц-зал НАНУ. Початок о 9.00.

Детальніше www.mama-86.org.ua

За інформацією щодо участі просимо звертатися до Оксани Майбороди oksana@mama-86.org.ua, тел. (044) 456 1338.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: