Старт проекту «Новий відлік»: Харків

Проект «Новий відлік» спрямований на підтримку започаткування, розвиток або відновлення підприємницької діяльності для внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та членів їх родин.

15 березня 2016 року в рамках реалізації Проекту «Новий відлік» відбудеться прес-конференція з нагоди старту Проекту та початку конкурсного відбору бізнес-ідей.

Проект «Новий відлік» спрямований на підтримку започаткування, розвиток або відновлення підприємницької діяльності для внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та членів їх родин.

Мета проекту: забезпечення можливості влаштування та відновлення гідного життя у Харкові та області, надання позитивного прикладу для інших вимушених переселенців та учасників АТО і членів їх родин. Зниження напруженості на ринку праці Харківського регіону, шляхом підвищення самозайнятості серед ВПО, учасників АТО та членів їх родин, створення нових робочих місць завдяки розвитку підприємництва. Діяльність постійного «Центру підтримки підприємницьких ініціатив» для бізнесу в місті та регіоні.

Проект реалізується за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.

Захід проводитимуть: Олена Розказова керівник Східноукраїнського, представництва Міжнародного фонду “Відродження”; Катерина Стрельченко, куратор проекту від БО «БФ «Станція Харків», Наталія Яковлева, керівник групи тренерів проекту, співзасновник БФ «Харків з тобою», Олександр Чумак, керівник проекту у Харкові, президент ХОГО «Асоціація приватних роботодавців».

Організації, що приймають участь в реалізації проекту:

  • ХОГО « Асоціація приватних роботодавців» – досвід втілення, підтримки, запуску та захисту приватного підприємництва у Харкові та Харківській області.
  • БФ «БО « Станция “Харьков”» – досвід комплексної роботи з ВПО в Харкові і Харківській області, знання специфіки та менталітету цієї категорії, професійна команда з рекрутингу та працевлаштування.

Партнер проекту: Харківський обласний центр зайнятості.

Захід відбудеться 15 березня о 11:00 за адресою: м. Харків, вул. Іванова, 7/9, (БЦ “Паралель 50), перший поверх – прес-центр Харківського кризового інфоцентру.

Контакти: Галина Боженко 0951151189

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: