Старшокласники – знавці євроінтеграції змагатимуться за поїздку до Брюсселя

16 березня з 10:30 до 11:00 у Києві відбудеться прес-брифінг з нагоди проведення фінальної частини Всеукраїнського змагання з європейської інтеграції серед старшокласників “Europa Nostra”

16 березня з 10:30 до 11:00 у Києві, у конференц-залі готелю “Козацький” (вул. Михайлівська, 1/3), відбудеться прес-брифінг з нагоди проведення фінальної частини Всеукраїнського змагання з європейської інтеграції серед старшокласників “Europa Nostra”. Змагання проводить Донецький молодіжний дебатний центр спільно з Мережею центрів європейської інформації України й Українською мережею європейських клубів за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та Делегації Європейського Союзу в Україні.

У брифінгу візьмуть участь:
– Ірина Солоненко, директор Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”;
– Девід Стулік, прес-аташе Делегації Європейського Союзу в Україні;
– Ірина Геращенко, народний депутат України, голова підкомітету з питань інформаційного забезпечення інтеграційних процесів Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.

Акредитація журналістів триває до 18:00 15 березня (050 47 06 999 – Валентина Дьомкіна, 050 141 40 98 – Ольга Донець).

15 шкільних команд з усієї України боротимуться не тільки за звання найкращого знавця Європейського Союзу, а й за “Європейські канікули” – подорож до Брюсселя. Під час фіналу змагання школярам потрібно буде творчо представити своє бачення країн Європейського Союзу (16 березня) та презентувати молодіжний проект, який сприяв би покращенню стосунків між Україною та ЄС (17 березня).

Змагання “Europa Nostra” розпочалося у вересні 2011 року. Його мета – покращити обізнаність українців про Європу, Європейський Союз, європейську інтеграцію, співпрацю між Україною та ЄС та про можливості, які надають українцям європейські молодіжні й освітні програми. Участь у змаганні брали старшокласники України. 703 команди (2812 осіб) узяли участь у першому етапі змагання та виконали онлайн-тести. За підсумками першого етапу визначено 15 переможців із найвищим рейтингом у своїх областях.

Програма

Донецький молодіжний дебатний центр
Валентина Дьомкіна
Ольга Донець
(062) 385 98 39
(062) 345 77 91

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: