Стандарти Європейського Союзу щодо захисту пішоходів і практичні аспекти їх застосування в Україні: посібник

ГО “Товариство учасників руху” та Громадська спілка захисту пішоходів “За безпеку пішоходів!” підготували посібник "Стандарти Європейського Союзу щодо захисту пішоходів і практичні аспекти їх застосування в Україні"

ГО “Товариство учасників руху” та Громадська спілка захисту пішоходів “За безпеку пішоходів!” підготували посібник “Стандарти Європейського Союзу щодо захисту пішоходів і практичні аспекти їх застосування в Україні”. Видання опубліковано за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Посібник містить низку практичних рекомендацій для тих, хто ухвалює (чи має ухвалювати) рішення у сфері безпеки дорожнього руху. У виданні висвітлено практику Євросоюзу в захисті пішоходів, а також конкретні резолюції та рекомендації з цього питання.

Контакти:
Громадська спілка захисту пішоходів
“За безпеку пішоходів!”
Віктор Козоріз
kozoriz@meta.ua

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: