Стан і перспективи впровадження безоплатної правової допомоги

26 червня о 12:00 в Одесі відбудеться прес-конференція “Стан і перспективи впровадження безоплатної правової допомоги”

26 червня о 12:00 в Одесі, у прес-центрі “Паритет” (пров. Семафорний, 4, торговий центр “Середньофонтанський”, 3-й павільйон, 2-й поверх), відбудеться прес-конференція “Стан і перспективи впровадження безоплатної правової допомоги”. Захід проводять Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” (КВУ) та Головне управління юстиції в Одеській області за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

На прес-конференції буде презентовано результати півторарічної діяльності п’яти Центрів права, створених Одеською обласною організацією КВУ, й анонсовано подальші плани, представлено досвід залучення адвокатів до надання безоплатної правової допомоги та роз’яснено державну стратегію впровадження правової допомоги згідно з законом “Про безоплатну правову допомогу”.

Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: