Спонсоринг і партнерство для розвитку громад

Таким було гасло навчання 13 працівників галузі культури та громадських лідерів, яке відбулося 2-5 червня на базі Рівненського факультету Держакадемії керівних кадрів культури і мистецтва, організоване Фундацією імені князів-благодійників Острозьких як черговий етап проекту "Культосвітні заклади й активізація громади", що підтриманий Міжнародним фондом "Відродження".  

Таким було гасло навчання 13 працівників галузі культури та громадських лідерів, яке відбулося 2-5 червня на базі Рівненського факультету Держакадемії керівних кадрів культури і мистецтва, організоване Фундацією імені князів-благодійників Острозьких як черговий етап проекту “Культосвітні заклади й активізація громади”, що підтриманий Міжнародним фондом “Відродження”.

Учасники розібралися в сучасних моделях комунікацій, визначили кола зв’язків своїх організацій, спробували формулювати ключові повідомлення для майбутніх громадських і доброчинних акцій, навчилися планувати інформаційно-фандрейзингові кампанії, а також складали спонсорські пакети та публічні звіти про діяльність своїх установ. Усі названі інструменти покликані не лише ефективно інформувати про роботу закладів соціокультурної сфери та залучати громаду до вирішення місцевих проблем, але й здобувати фінансування та постійних фінансових партнерів, якими є не лише держава чи місцева влада, але й бізнес.

Курсанти переконалися, що саме заклади культури у співпраці з громадськими організаціями, владою та бізнесом можуть стати ініціаторами й організаторами відновлення спортивних і дитячих майданчиків та проводити безліч важливих для розвитку місцевих громад подій.

Оскільки переважною більшістю учасників були представники бібліотек з обласних центрів України, Фундація Острозьких отримала можливість розміщувати свої публікації на 5 Інтернет-порталах, які ними адмініструються, а також у найближчій перспективі відкрити кореспондентські пункти журналу “Вісник благодійництва” у Хмельницьку та Миколаєві.

Враховуючи пропозиції Держакадемії керівних кадрів культури і мистецтва та учасників навчань, Фундація Острозьких звернулася до Голови Ради директорів Фундації п. Руслана Краплича з проханням розпочати роботу над методичним посібником, який буде присвячений практичним рекомендаціям стосовно переходу роботи закладів культури у центри громадської активності. Дане видання міститиме матеріали проведених тренінгів, а також опис успішних моделей роботи закладів-учасників проекту.

За матеріалами:  http://civicua.org/news/view.html?q=1089664

Діана Зубко, координатор програми “Посилення впливу громадянського суспільства
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: zubko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: