Співпраця ОСН та ОСББ з депутатами Луцької міської ради

12 лютого 2015 року о 14:00 відбудеться тематичне засідання на тему «Налагодження співпраці та взаємодії ОСН, ОСББ та депутатського сектору Луцької міської ради для вирішення проблемних питань мешканців певних територій».

12 лютого 2015 року о 14:00, у приміщенні коворкінг-центру «Репортер» (м. Луцьк, пр. Волі, 27, 4 поверх) відбудеться тематичне засідання на тему «Налагодження співпраці та взаємодії ОСН, ОСББ та депутатського сектору Луцької міської ради для вирішення проблемних питань мешканців певних територій».

До діалогу запрошені: голови та члени органів самоорганізації населення (квартальних, вуличних та будинкових комітетів), голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, депутати Луцької міської ради.

Запрошуємо долучитись до участі у тематичному засіданні представників засобів масової інформації та місцевих активістів.

Зустріч відбуватиметься в межах реалізації проекту «Новий якісний рівень діяльності ОСН у містах Волинської області», що реалізується Асоціацією підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» та Всеукраїнської асоціації сприяння самоорганізації населення.

Контакти: прес-служба Асоціації підтримки та розвитку ОСББ та ОСН, (095) 6454655

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: