Співпраця між адвокатурою і державою заради якісної правової допомоги

Підтримати розвиток партнерських відносин між адвокатами в усіх регіонах України з системою безоплатної вторинної правової допомоги та просунути ідею взаємодовіри та взаємодопомоги в адвокатському середовищі.

Підтримати розвиток партнерських відносин між адвокатами в усіх регіонах України з системою безоплатної вторинної правової допомоги та просунути ідею взаємодовіри та взаємодопомоги в адвокатському середовищі. Саме задля цього 17 вересня 2015 року у Хмельницькому відбувся круглий стіл «Практична співпраця між адвокатурою і державою заради якості правової допомоги».

Метою заходу також було стимулювати регіональні ініціативи, спрямовані на реалізацію Меморандуму про співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги між Національною асоціацією адвокатів України та Міністерством юстиції України, і поглибити співпрацю між органами адвокатського самоврядування та центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, повідомляє портал Координаційного центру з надання вторинної правової допомоги.

Присутні обмінялися думками щодо окремих аспектів професійної етики адвокатів у зв’язку із забезпеченням надання безоплатної вторинної правової допомоги, надання безоплатної правової допомоги біженцям та внутрішньо переміщеним особам.

Обговорили й проблемні моменти, що виникають у адвокатів під час надання безоплатної вторинної правової допомоги та у зв’язку із забезпеченням надання адвокатами правової допомоги засудженим особам. Торкнулися питання налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування, аби забезпечити якісне надання безоплатної первинної правової допомоги.

За результатами обговорення учасники дійшли згоди щодо підписання Меморандуму про співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги між ВГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області та Радою адвокатів Хмельницької області.

Захід організовано за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» та за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Правовий простір

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: