Співпраця влади і громади: регіональний вимір

31 жовтня 2019 р. з 10.00 до 14.30 у залі засідань Кіровоградської обласної ради буде проведено Форум громадських активістів та членів громадських рад, які працюють у районах Кіровоградської області.

На Форумі буде обговорено текст Меморандуму про співпрацю, правила оперативного обміну інформацією між активістами громадських організацій та членами / членкинями громадських рад і кроки щодо громадської адвокації реформ децентралізації та освіти в Кіровоградській області.

Учасники Форуму: представники громадських рад та громадських організацій, які працюють у районах Кіровоградської області та у м. Кропивницькому. Загальна кількість – 130 осіб.

Умови участі у Форумі:

1. Для участі у Форумі необхідно заповнити гугл форму до 29 жовтня 2019 р. Кількість місць обмежена.

2. Учасники та учасниці Форуму забезпечуються роздатковими матеріалами та харчуванням.

3. Обов’язково необхідно заповнити та підписати Згоду на обробку та використання персональних даних, яка знаходиться в кінці анкети.

З усіх уточнюючих питань звертайтеся, будь ласка, до Алли Волошиної e-mail: avvoloshyna@gmail.com Viber: +38 067 611 23 00

Співорганізатори Форуму: Кіровоградська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення», Громадська рада при Кіровоградській обласній державній адміністрації, Управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградська обласна рада.

Організація та проведення Кіровоградського обласного громадського форуму «Співпраця влади і громади: регіональний вимір» стало можливим завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» у рамках підтримки Ресурсного центру розвитку місцевої демократії, управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградської обласної ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: