Спільний авіаційний простір із ЄС: як інтегрувати українське небо?

30 листопада з 10:00 до 12:00 в Києві відбудеться експертна толока “Спільний авіаційний простір із ЄС: як інтегрувати українське небо?”

30 листопада з 10:00 до 12:00 в Києві, в інформагенції “Укрінформ” (вул. Богдана Хмельницького, 8/16), відбудеться експертна толока “Спільний авіаційний простір із ЄС: як інтегрувати українське небо?” Захід проводить Громадська експертна рада при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета заходу – обговорити дослідження та рекомендації експертів для пришвидшення інтеграції України у спільний авіаційний простір.

Учасники фахової дискусії проаналізують основні перешкоди інтеграційного процесу та дадуть відповіді на питання:
– Навіщо Україні підписувати Угоду про Спільний авіаційний простір?
– Чи виграють від цього пасажири?
– Яке “домашнє завдання” має виконати Україна (уряд, авіабізнес), щоб максимально успішно увійти до Спільного авіаційного простору?
– Чому держава не готова перетворити “Бориспіль” на сучасний вузловий аеропорт Центральної та Східної Європи?
– Яких заходів слід ужити уряду, щоб забезпечити процес авіаінтеграції?

До участі в дискусії запрошено представників уряду та Верховної Ради, державних підприємств авіаційної галузі, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, експертів і журналістів.

Під час заходу буде презентовано результати дослідження Інституту економічних досліджень і політичних консультацій щодо створення Спільного авіаційного простору України та ЄС, а також представлено практичні рекомендації.

Робочі мови заходу – українська й англійська (синхронний переклад).

Контакти для акредитації: 067 232 69 23, youkraine.eu@gmail.com.

Громадська експертна рада при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС
Любов Акуленко
(044) 254 63 09

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: