Спадщина, пенсії та пільги – найактуальніші правові питання для селян

Працівники ГО “Жіночі ініціативи” провели зустріч зі студентами Пирятинської філії ПВНЗ “Європейський Університет”

Основними правовими проблемами, які непокоять селян, є питання спадщини, пенсійного забезпечення, пільг, а також земельні питання. Про це розповіли працівники ГО “Жіночі ініціативи” 24 березня під час зустрічі зі студентами Пирятинської філії ПВНЗ “Європейський Університет”. Громадська організація координує надання безоплатної правової допомоги в селах за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Юрист ГО “Жіночі ініціативи” Єлизавета Овсяннікова розповіла про виїзні прийоми в селах Пирятинського району (Велика Круча, Нові Мартиновичі, Каплинці, Березова Рудка, Грабарівка, Давидівка, Сасинівка та ін.). За її словами, найбільш актуальними для мешканців сіл є питання спадкового права, пенсійного забезпечення, пільг різним категоріям громадян тощо. Дуже актуальними також є питання, пов’язані з землею (право на земельний пай, оформлення права власності на земельні ділянки, передача землі у спадщину тощо).

Після зустрічі чимало студентів виявили бажання пройти практику в новоствореній юридичній клініці на базі Пирятинської філії Європейського Університету. Офіційне її відкриття заплановано на першу половину квітня.

Фото з заходу

Контакти:
ГО “Жіночі ініціативи”
Ірина Таран
050 015 77 47
irinapyriatyn@gmail.com
pyriatynpravo@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: